fbpx

Konsultacje dietetyczne

Umów się na konsultacje online lub w gabinecie

ZAPOZNAJ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIAMI WSPÓŁPRACY I WYBIERZ TĄ KTÓRA PASUJE DO CIEBIE

PAKIETY

Opisane poniżej pakiety współpracy są możliwe do realizacji zarówno online jak i w gabinecie. 

Agnieszka Zakrzewska-Gratys przy biurku w gabinecie

PAKIET KONSULTACJE (1 MIESIĄC)

CENA 200zł

 • Konsultacja wstępna (60 minut), a w niej:
 • Wywiad żywieniowo-zdrowotny
 • Analiza nawyków żywieniowych
 • Omówienie postępowania żywieniowego dobrane do celu, schorzenia
 • Ustalenie zadań do zmiany nawyków żywieniowych/zdrowotnych
 • Ustalenie zapotrzebowania kalorycznego i na makroskładniki
 • Cotygodniowa konsultacja (45 minut) z analizą postępów
 • Po każdej konsultacji przesyłam na maila podsumowanie naszej rozmowy, karty pracy i zalecenia dietetyczne.

Jest idealny dla tych osób, które nie potrzebują rozpisania diety ale potrzebują porady, wsparcia i pomocy ze swoim problemem. 

Możesz też wybrać jednorazową konsultację dietetyczną w cenie 100zł

owsianka i hantle oraz pomarańcza

PAKIET WSPÓŁPRACY STANDARD (1 MIESIĄC)

CENA 200zł CENA DLA PAR 300zł

 • Konsultacja wstępna (60 minut) z analizą składu ciała/ pomiarów (online), analiza nawyków żywieniowych, analiza wyników badań
 • Indywidualnie przygotowana dieta na 14 dni zawierająca: listę zakupów, zasady stosowania diety, listę produktów do zamiany wraz z instrukcją jak to zrobić
 • Dla par dieta ma wspólne menu ale dla każdego indywidualnie są dopasowywane założenia diety
 • Dwie konsultacje kontrolne (30 minut) w 2 i 4 tygodniu współpracy
 • Dodatkowo: dostęp do dedykowanego panelu, stały kontakt, nielimitowany kontakt e-mail podczas współpracy

owsianka i warzywa rzodkiewki, kalafior

PAKIET WSPÓŁPRACY VIP (1 MIESIĄC)

CENA 350zł CENA DLA PAR 525zł

 • Konsultacja wstępna (60 minut) z analizą składu ciała/ pomiarów (online), analiza nawyków żywieniowych, analiza wyników badań
 • Indywidualnie przygotowana dieta na 14 dni, z jednorazową modyfikacją po konsultacji kontrolnej
 • Dieta zawiera: listę zakupów, zasady stosowania diety, listę produktów do zamiany wraz z instrukcją jak to zrobić
 • Dla par dieta ma wspólne menu ale dla każdego indywidualnie są dopasowywane założenia diety
 • Cotygodniowa konsultacja kontrolna (30 minut)
 • Dodatkowo: dostęp do dedykowanego panelu, stały kontakt, nielimitowany kontakt e-mail podczas współpracy
kobieta po diecie odchudzającej w za dużych już spodniach

Co oferuję podczas współpracy?

 • Indywidualnie przygotowana dieta – przygotowana w profesjonalnym programie żywieniowym. Menu jest zróżnicowane, a przede wszystkim smaczne i proste w realizacji. Ilość posiłków oraz sposób żywienia dopasowuje do Ciebie. 
 • Podsumowanie pierwszej konsultacji i zalecenia – otrzymasz maila z podsumowaniem zaleceń i celów z pierwszej konsultacji 
 • Szybki i ciągły kontakt – możesz liczyć na moje wsparcie, odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. 
 • Umówione konsultacje – w ich trakcie weryfikujemy czy dieta przynosi zamierzony efekt. W zależności od pakietu jaki wybierzesz mogą być to cotygodniowe konsultacje lub dwie.
 • Dostęp do internetowego konta pacjenta –  jest to miejsce w którym otrzymasz przygotowane jadłospisy i inne pliki, będziesz mógł kontrolować ilość wypitych płynów w ciągu doby, wprowadzisz regularnie swoje pomiary oraz otrzymasz dostęp do dedykowanego czatu, gdzie sprawnie odpowiem na Twoje pytania.

Jak wyglądają etapy współpracy?

Współpraca z dietetykiem on-line nie różni się zbytnio od takiej stacjonarnej. Każda pierwsza konsultacja rozpoczyna się od rozmowy wideo poprzedzonej wypełnieniem dziennika żywieniowego, który wypełniasz i przesyłasz na adres dieta@zdrowodocelu.pl najpóźniej dzień przez spotkaniem. Każdy jadłospis jest przygotowany indywidualnie pod Twoje potrzeby na podstawie wywiadu żywieniowo-zdrowotnego. Nie korzystam z gotowych jadłospisów, a to co otrzymujesz jest unikalne i dopasowane do Ciebie.

 

 

 

Krok 1

Proszę Cię o wypełnienie dziennika żywieniowego. Podczas konsultacji przeprowadzam z Tobą wywiad żywieniowo-zdrowotny by móc dopasować jadłospis do Twoich indywidualnych potrzeb.  Rozmawiamy    o Twoich preferencjach żywieniowych        i dolegliwościach, które będą miały wpływ na zawartość Twojego jadłospisu.

Krok 2

Na podstawie uzyskanych informacji przygotowuję dla Ciebie jadłospis. W międzyczasie otrzymujesz zalecenia i wskazówek, tak aby móc rozpocząć dietę z odpowiednią wiedzą. Czas przygotowania jadłospisu to maksymalnie 7 dni. Do jadłospisu dołączana jest:

 • lista zakupów,
 • instrukcja wymiany produktów,
 • lista zamienników,
 • zasady stosowania diety.

Krok 3

Jadłospis stosowany jest przez jeden okres współpracy. Pozostajemy w stałym kontakcie – odpowiadam każdego dnia na pytania podopiecznych.  Otrzymasz dostęp do internetowego konta pacjenta. Monitorujemy postępy podczas konsultacji kontrolnych. 

W czym się specjalizuję?

 

N

dietoterapia w insulinooporności i cukrzycy typu 2

N

dietoterapia chorób tarczycy

N

dietoterapia zespołu policycstycznych jajników (PCOS)

N

dietoterapia zespołu jelita drażliwego (IBS)

N

dietoterapia otyłości

N

diety dla osób aktywnych

N

diety odchudzające/ redukcyjne

 Kilka słów o sobie

 Jestem dietetykiem i technologiem żywienia człowieka. Uzyskałam tytuł   mgr inż. na kierunku Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na SGGW w Warszawie. Swoją wiedzę uzupełniam na bieżąco specjalistycznymi szkoleniami oraz przede wszystkim samodzielnym zgłębianiem wiedzy w oparciu o dowody naukowe. Dużą wagę przykładam do edukacji swoich podopiecznych. Celem moim jest by wprowadzone nowe, zdrowsze nawyki żywieniowe stały się dla nich elementem stylu życia. Staram się pokazywać, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne, czasochłonne, monotonne                  i niesmaczne. 

 

 „Bardzo duży zasób wiedzy i doskonała, praktyczna umiejętność zastosowania jej w układanych dietach, które nie dość, że smaczne to łatwe i realne w codziennym stosowaniu . Warto wybrać się do Pani Agnieszki, która pomoże nam zadbać o własne zdrowie, wytłumaczy zasady zdrowego żywienia i wskaże drogę jak sobie pomóc w dążeniu do zdrowego trybu życia. Wszystko to z indywidualnym podejściem i w bardzo miłej atmosferze. Mówiąc krótko: profesjonalnie i rzeczowo. Gorąco polecam!!!” 

Oliwia B.

Pełen profesjonalizm w podejściu do człowieka. Pani Agnieszka to dietetyk z niesamowitą wiedzą teoretyczna jak i praktyczną. Posiłki syte, nie ma po nich efektu ociężałości i co najważniejsze – bardzo smaczne i spełniające swoją rolę czyli utratę masy tłuszczowej.

Rafał A.

Pani dietetyk podchodzi profesjonalnie do pacjenta. Dieta układana indywidualnie.

Agnieszka M.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy dokonać zakupu wybranego pakietu na tej stronie. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się ze mną – chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Jak wykupię pakiet dla pary - jak będzie wyglądała współpraca?

W przypadku wersji – dla par, spotykamy się razem na konsultacjach. Jadłospis każdy otrzyma osobno, spersonalizowany pod swój cel i preferecje smakowe. Z uwzględnieniem np. wspólnych posiłków.

Jak długo będę czekać na swoją dietę?

Dieta zostanie przesłana do 7 dni po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych od Ciebie oraz zaksięgowaniu przelewu. 

Nie mam czasu na długie stanie w kuchni i gotowanie. Czy zdrowe posiłki mogą być łatwe i szybkie w przygotowaniu?

Jak najbardziej, zdaję sobie sprawę jak wyglądają realia i dopasowuję dietę do Twoich możliwości czasowych, logistycznych, finansowych i umiejętności kulinarnych. Staram się układać wartościowe menu ze skłądników ogólniedostępnych i prostych posiłków, przeznaczając na gotowanie max. 30 minut dziennie. Moim zadaniem jest stworzenie realnego planu, który pozwoli Ci osiągnąć swój cel bez większych wyrzeczeń.

Jadłospis jest na 14 dni. Czy mogę go powtarzać, czy dostanę nowy?

W pakiecie Standard ukłądam jadłospis na 14 dni, zgodnie z informacjami uzyskanymi od Ciebie. Można go powtarzać oraz odpowiednio modyfikować o czym mówię podczas konsultacji. W pakiecie VIP jadłospis jest na 7 dniu i co tydzień otrzymujesz nowy.

Co to jest dieta gotowa?

To dieta zbilansowana zgodnie z najnowszą wiedzą żywieniową, dostosowana do określonego modelu żywienia np. Dieta wegetariańska czy Dieta śródziemnomorska i/lub dodatkowo do schorzenia np. niedoczynność tarczycy. Wybierając ją dostajesz od razu jadłospis jednak musisz pamiętać że nie uwzględnia on Twoich preferencji smakowych lub nietolerancji pokarmowych.

Co to jest dieta indywidualnie dopasowana?

Jest to dieta ułożona specjalnie dla Ciebie, na podstawie informacji zebranych podczas pierwszej konsultacji. Jej kaloryka i rozkład posiłków są dostosowane do Twojego rutmu dnia oraz celów.

Ile schudnę w miesiąc?

Zdrowe tempo chudnięcia to 0,5 – 1kg tygodniowo, tak więc miesięcznie jest to wartość 2 – 4 kg. Jednak tempo w jakim chudniemy zależy od bardzo wielu czynników takich jak: dieta, aktywność fizyczna, nasze zdrowie.

Czy badania krwi są konieczne?

Badania krwi (morfologia, glukoza na czczo TSH czy lipidogram) są pomocne. W sumie taki zestaw powinniśmy wykonywać raz w roku by sprawdzić swoje zdrowie. Jeśli nie posiadasz aktualnych badań nie jest to przeszkodą do rozpoczęcia współpracy. Pamiętaj również że od stawiania diagnozy jest lekarz a nie dietetyk.

REGULAMIN