fbpx

E-book jest częścią mojej prezentacji na temat Budowaniu zdrowej relacji ze sobą i jedzeniem.

 Znajdziesz tu wiedzę i narzędzia które mogą Ci pomóc w radzeniu sobie podczas procesu zmiany. Odzyskać spokój i wiarę w siebie.

 

owsianka i warzywa rzodkiewki, kalafior

Ten e-book pomoże Ci w nawiązaniu pozytywnych relacji z jedzeniem

  1. Jeśli chcesz zerwać z błędnym kołem odchudzania, zacząć jeść bez wyrzutów sumienia i poczuć się dobrze we własnym ciele – POBIERZ ten e-book już teraz.  

Nazywam się Agnieszka Zakrzewska – Gratys, Jestem psychodietetykiem, dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Jestem też jedną z prelegentek konferencji Z poziomu miłości….. Podczas swojego wystąpienia będę opowiadać o tym jak budować zdrowe relację ze sobą i jedzeniem między innymi o tym czy: 

– czy odchudzanie może dać szczęście?

– jak zacząć się akceptować i być dla siebie dobrym

– podjadanie jak podejść do tego problemu

 

Pomagam kobietom nie tylko schudnąć ale też odnaleźć dobre relacje z jedzeniem i aktywnością fizyczną. Ponieważ współpraca ze mną to nie tylko nowa dieta ale praca nad zmianą, nad sobą i odnalezienie spokoju i samoakceptacji. Bo tylko wtedy wypracowane efekty staną się częścią naszego życia.

Podczas swojej pracy widzę jak bardzo kobiety same „zamykają się” w przekonaniach które trzymają je w miejscu jak kotwice. 

 Pracuję nie tylko w gabinecie, prowadzę też warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi związane z nawykami żywieniowymi i ciałożyczliwością. Obecnie przygotowuję się do wydania swojego kursu online o zrównoważonym odchudzaniu. Kurs jest dla każdego kto chce przerwać błędne koło odchudzania, na nowo zaakceptować siebie i cieszyć się życiem.

 

 

 

Wpisz swój e-mail i pobierz e-book ZA DARMO.